EBOOK

JEDYNY TAKI W POLSCE

JEDYNY TAKI NA RYNKU

10 lat doświadczeń w zasięgu Twojej ręki. 

RZETELNA WIEDZA

Zawsze aktualny, dopasowany do obecnej sytuacji na rynku. 

KOMPLETNE REPETYTORIUM

Od wyboru nieruchomości do wpisu wieczystoksięgowego.

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

Dzięki tej wiedzy zaoszczędzisz czas i pieniądze.

DOSTĘPNE W FORMIE 

eBOOK i AUDIOBOOK

Jesteś ciągle w biegu i preferujesz zdobywać wiedzę z słuchawkami na uszach podczas spaceru w parku? A może słuchasz interesujących Cię treści w aucie? Przygotowaliśmy się.

Efekt 10 lat doświadczenia

Setki godzin pracy, doświadczenie zbierane latami w jednej obszernej pracy. Naszym marzeniem jest, aby to był to najbardziej rzetelny i obszerny przewodnik po rynku kredytów mieszkaniowych w Polsce. Ta praca powstała w celu dostarczenia Wam niezbędnej wiedzy do podjęcia świadomej decyzji finansowej.

Ebook jest podzielony na rozdziały które pokrywają wszystkie aspekty zakupu nieruchomości na kredyt od kryteriów jej wyszukiwania, poprzez zdolność kredytową, aż do wpisów wieczystoksięgowych.

Każdy rozdział zawiera trochę teorii dla lepszego zrozumienia procesu, praktyczne wskazówki, przykłady i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nasza praca jest na bieżąco aktualizowana i dajemy gwarancję, że wszystkie zawarte w niej informacje są dopasowane do dzisiejszej sytuacji na rynku.

PO CO MI TEN EBOOK? JEST TYLE DARMOWYCH TREŚCI…

Dokładnie. Pełnych sponsorowanych rankingów, zdezaktualizowanych artykułów i kalkulatorów sztucznie naciągających zdolność.

Klienci powinni mieć dostęp do absolutnie wszelkiej dostępnej wiedzy. W końcu decyzja o zaciągnięciu kredytu zostaje z nami na lata i często jest jedną z pierwszych dużych decyzji finansowych jakie podejmujemy w życiu. Zaangażowanie się w analizę swojego budżetu i racjonalne zaplanowanie inwestycji skutkuje zbudowaniem dobrych nawyków na przyszłość.

Podejmij najlepsze decyzje, a nam zleć proces.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

01

DOKŁADNE I PRECYZYJNE TREŚCI

Rynek kredytowy ciągle się zmienia. Dbamy o to aby, wiedza dostepna w ebooku była zawsze aktualna. Ostrożnie podchodzimy do spekulacji. Staramy się zachować obiektywne spojrzenie.

02

ILUSTROWANE PRZYKŁADY

Dla lepszego zobrazowania mechanizmów. 

03

OBLICZENIA I WZORY

Jeśli lubisz liczyć znajdziesz tu coś dla siebie. A jeśli nie to chętnie zrobimy to za Ciebie.

04

FAQ

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Wierzymy, że znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi.
Stale rozbudowujemy ten dział. Nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie?