O NAS

Poznajmy się

POZNAJ NASZĄ FIRMĘ!

Od ponad 10 lat zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem kredytowym. Nasza firma powstała w momencie kiedy sami chcieliśmy skorzystać z usług pośredników kredytowych. Niezaszyfrowana korespondencja, poukrywane nazwy banków, nieprecyzyjne wyliczenia to tylko początek. Jak się okazało nasi przyjaciele również mieli takie doświadczenia. Postanowiliśmy to zmienić.

NASZA MISJA

Wprowadzamy nową jakość. Przygotowaliśmy proces obsługi klientów dopracowany do perfekcji. Pragniemy stworzyć miejsce, gdzie znajdziesz całą wiedzę o kredycie hipotecznym. Od wytycznych banków, poprzez zalety i wady każdej możliwej opcji do profesjonalnego kalkulatora. Wszystko po to, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję.

POZNAJ NASZ PROCES

Lubisz mieć wszystko poukładane i trzymać rękę na pulsie? Z nami doświadczysz niespotykanej dbałości o detale. Obdarzamy każdego klienta zaangażowaniem jakie sami chcielibyśmy otrzymać.

 

NASZ ZESPÓŁ

MARCIN BABIARZ

POMYSŁODAWCA PROJEKTU

10 lat doświadczenia. Ponad 1000 przeprowadzonych procesów. Dziesiątki artykułów branżowych. Setki zadowolonych klientów. Jego marzeniem jest ten portal. Miejsce w którym można znaleźć 100% wiarygodnej wiedzy o kredycie hipotecznym.

KATARZYNA ZALEŚNA

KREATYWNA STRONA DUETU

Uwielbia planować, tworzyć i organizować przestrzeń. Dba o to, aby prezentowane treści były czytelne i trafiały do odbiorców. Dzięki prawniczemu wykształceniu dba o bezpieczeństwo naszych klientów.