PROCES

DOPRACOWANY DO PERFEKCJI

KOMPLETNE DOKUMENTY

DOSKONAŁA KOMUNIKACJA

SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA

ZAWSZE O KROK DO PRZODU

 

Znamy każdą ścieżkę. Wiemy dokładnie o co może poprosić bank oraz jak profesjonalnie przygotować dokumentację. Sprawdziliśmy wszystkie możliwości. Ty nie musisz. Gwarantujemy sprawny proces.

 

MY JESTEŚMY DLA CIEBIE

Musiałeś kiedyś dzwonić w swojej sprawie? Zapomnij o tym. Otrzymasz regularnie informacje o swoim procesie z dokładnym opisem podejmowanych przez nas działań i statusem Twojej sprawy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie procesu kredytowego. Zawsze masz kontrolę.

Dopasowanie

Każdy aspekt naszego procesu jest przygotowany w trosce o Twój komfort. Wszystkie informacje otrzymasz w spersonalizowanym dokumencie. Nasz raport jest przemyślany i obejmuje cały proces finansowania nieruchomości. Zawsze masz pełen obraz sytuacji.

USIĄDŹ WYGODNIE

Jestemy online. Prowadzimy konsultacje kredytowe dla osób z całej Polski. Spotkania stacjonarne odbywamy w Warszawie, Krakowie i Rzeszowie. To Ty wybierasz jaka forma spotkania odpowiada Ci najbardziej.

Zostań z nami na dłużej

Nasz system będzie monitorował Twoją zdolność kredytową oraz codziennie porównywał warunki Twojego kredytu do aktualnych ofert rynkowych celem zmiany kredytu na tańszy. W naszym systemie znajdziesz wzory dokumentów oraz materiały tylko dla naszych klientów. 

BEZPIECZEŃSTWO

W ramach naszej współpracy sprawdzimy stan prawny nieruchomości oraz dokonamy audytu zawieranych przez Ciebie umów. Pomożemy
Ci zaszyfrować przesyłane dane dla Twojego cyberbezpieczeństwa.